неділя, 19 березня 2017 р.

Првила набору тексту

Правила набору тексту

    Отже, в українськомовному наборі пробіл обов`язково потрібно ставити: після, а не до таких розділових знаків як , . ; : — ! ? ..., а також закриваючої дужки, і закриваючих "лапок"; до, а не після відкриваючої дужки, відкриваючих "лапок" і три крапки на початку речення; і до, і після довгого тире. Не ставиться пробіл між дужками чи "лапками" та будь-яким іншим розділовим знаком, крім довгого тире.
Нерозривний пробіл (Ctrl+Shift+пробіл) ставиться між ініціалами та прізвищем; після географічних скорочень (м. Київ); між знаками номера (№) і параграфа і числами, які до них відносяться; всередині таких скорочень: і т. д... тощо; між внутрішньотекстовими пунктами і інформацією, яка йде після них, наприклад, 1) підручник із морфології; а) між підметом і присудком; між числами і одиницями виміру, які до них відносяться, наприклад, 20 кг., а також це стосується і дат, наприклад, ХХ ст., 2002 р; перед довгим тире в середині речення (таким чином, цей розділовий знак відділяється пробілами з обох боків  — нерозривним ліворуч і звичайним праворуч); між класами багатозначних чисел, починаючи з п`ятизначних; після однобуквенних прийменників та сполучників, особливо на початку речення чи в заголовку.

Батьківський лекторій

Про це повинні знати всі батьки



вівторок, 14 березня 2017 р.

Оголошення учням 5-11 класів

З 1 березня! За сприяння Інституту інформаційних технологій і засобів навчання НАПН України, оголошуємо про проведення Всеукраїнського творчого конкурсу з майстерності використання ІКТ, що проходитиме серед учнів загальноосвітніх навчальних закладів України.

Всеукраїнський творчий конкурс з майстерності використання ІКТ для учні 5–11 класів проводитиметься за номінаціями:
«Мама»,
- «Видатні жінки України»,
- «Моя маленька Батьківщина»,
- «Видатні постаті сучасності».

Конкурс проводитиметься у період з 1 березня по 5 квітня 2017 року, запрошуються учні 5–11 класів усіх загальноосвітніх навчальних закладів України.
Останній термін подання конкурсних робіт – 5 квітня 2017 року.
Оцінювання робіт, що надійдуть до участі у змаганнях, здійснюватиме професійне журі. Переможців у кожній номінації буде нагороджено цінними призами.
Церемонія нагородження переможців відбудеться у Києві. Про дату і місце її проведення буде повідомлено окремо. 
Умови оформлення конкурсних робіт
1. Кожен учасник може надати лише одну конкурсну роботу. Учасниками можуть бути учень, вчитель, група учнів.
2. Конкурсні роботи виконуються українською мовою.
3. Конкурсні роботи, допоміжні матеріали розміщуються в хмарному сховищі Office 365 для навчальних закладів - OneDrive учасника.
4. Враховується обсяг підготовлених матеріалів (презентація, опитувальники, діаграми, фотогалереї, есе, текстові документи).
5. Враховується кількість учасників від школи (кількість поданих робіт) для групи конкурсантів.
6. Тексти віршів і листів необхідно оформлювати в документах Word Online.
7. Учень-автор має викласти свої думки у логічній послідовності, просто, коротко, чітко, без зайвих іншомовних запозичень.
8. Малюнки учнів мають бути відcкановані або розроблені за допомогою графічного редактора і збережені в форматі (jpg).
9. Презентації мають бутив форматі PowerPoint Online.
10. У кінці кожної роботи необхідно зазначити: ім’я та прізвище учня-автора, клас і школу, в якій він навчається, район, де розташовується навчальний заклад, а також ім’я та прізвище учителя-наставника.
11 Посилання на конкурсну роботу (у форматі перегляду) мають бути розміщені в одному з визначених документів OneNote на сайті (virt-ikt.blogspot.com):

Щиро бажаємо успіхів і натхнення всім учасникам конкурсу!

середа, 1 березня 2017 р.

Випускникам

Майбутні учасники зовнішнього незалежного оцінювання, які подали реєстраційні документи для участі у тестуванні, мають можливість перевірити стан їх опрацювання. Відповідний онлайн-сервіс функціонує на сайті Українського центру оцінювання якості освіти. Перейдіть за посиланням.